Loading...

Descripció del torneig

Torneig organitzat per el Club SEMAR amb col.laboració de la FCPP. Podran participar tots els jugadors/es que hagin compler 55 anys i que estiguin al corrent del pagament de les seves quotes, hagin realitzat la preinscripció a la competició i no tinguin cap deute o sanció pendent d’anteriors edicions d’aquest Campionat.

Está organitzat per Divisions i Zones. Cada equip presentarà la seva alineació formada per 8 individuals que jugaran sota la modalitat Match Play (Scratch la Divisió 1 i Handicap la resta de divisions).

PROVA DATA HORARIS I SORTIDES RESULTAT
18 de Setembre de 2019 a D1: Vallromanes, D2:Gualta, D3: Montseny
23 de Octubre de 2019 a D1: HCP1, D2: S.Cebrià, D3: Teià
20 de Novembre de 2019 a D1: Badalona, D2: Vallromanes, D3: T. Mora
18 de Decembre de 2019 a D1: Vallromanes, D2: S. Cebrià, D3: No juga
22 de Gener de 2020 a D1: HCP1, D2: S.Cebrià, D3: Badalona
19 de Febrer de 2020 a D1: S.Cebrià, D2: La Garriga, D3: Badalona
18 de Març de 2020 a D1: Teià, D2: HCP1, D3: S.Cebrià
08 d’Abril de 2020 a D1: HCP1, D2: T.Mora, D3: La Garriga
15 d’Abril de 2020 a D1: S. Cebrià, D2: HCP1, D3: Vallromanes
 
1ª Final 22 d’Abril  de 2020 a ND1: S.Cebrià, ND2: HCP1  
 
2ª Final 29 d’Abril de 2020 a ND1: Vallromanes, ND2: La Garriga  
 
3ª Final 13 de Maig de 2020 a ND1: HCP1, ND2: S.Cebrià  
 
4ª Final 20 de Maig de 2020 a ND1: Teià, ND2: Badalona  
 
PROVA DATA HORARIS I SORTIDES RESULTAT
19 de Setembre de 2018 a D1: S. Cebrià, D2: Vallromanes, D3: Gualta
17-18 de Octubre de 2018 a D1:Badalona, D2: T.Mora, d3: Platja d’Aro
21-22 de Novembre de 2018 a D1: Vallromanes, D2: S. Cebrià, D3: La Garriga
19-20 de Decembre de 2018 a D1: S. Cebrià, D2: Vallromanes, D3: Badalona
23 de Gener de 2019 a D1: HCP1, D2: Teiá, D3: Montseny
7ª Avançada 30 de Gener de 2019 a D1: HCP1
8ª Avançada 13 de Febrer de 2019 a D1: S. Cebrià
20 de Febrer de 2019 a D1: Fornells, D2: Franciac, D3: La Garriga
20-21 de Març de 2019 a D2: S.Cebrià, D3: T.Mora
 
27-28 de Març de 2019 a D2: Vallromanes, D3: Badalona
 
10 d’Abril de 2019 a D1: Vallromanes, D2: HCP1, D3: S. Cebrià
 
1ª Final 24 d’Abril  de 2019 a ND1: Franciac, ND2: S. Cebrià  
 
2ª Final 08-09 de Maig de 2019 a ND1: Vallromanes, ND2: Badalona  
 
3ª Final 15 de Maig de 2019 a ND1: HCP1, ND2: Teià  
 
4ª Final 22 de Maig de 2019 a ND1: S. Cebrià, ND2: HCP1  
 
PROVA DATA HORARIS I SORTIDES RESULTAT
28 de juny de 2017
27 de Setembre de 2017
18 de Octubre de 2017
22 de Novembre de 2017
20 de Decembre de 2017
24 de Gener de 2018
21 de Febrer de 2018
 
21 de Març de 2018
 
11 d’Abril de 2018  
 
1ª Final 18 d’Abril de 2018  
 
2ª Final 25 d’Abril de 2018  
 
3ª Final 02 de Maig de 2018  
 
4ª Final 09 de Maig de 2018